Τα δρομολόγια των υπεραστικών λεωφορείων από το Ακρωτήρι είναι τα εξής:
- 07.30 : Στέρνες-Παζινός (Μία στάση μέσα στον Παζινό,
στην πλατεία) - Πιθάρι-Κουμπελή.
- 07.30 : Αρώνι-Κουνουπιδιανά-Κουμπελή.(μόνο οι μαθητές
του Αρωνίου).
- 07.15
: Ριζόσκλοκο-Χορδάκι-Καθιανά-Καμπάνι-Κουνουπιδιανά-Κουμπελή.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου